Projektowanie i Realizacja

Logo-FINAL

PROCES REALIZACJI INWESTYCJI W NASZEJ FRIMIE WYGLĄDA NASTĘPUJĄCO

ETAP I
Pomiary oraz wymagania klienta

Na tym etapie nasz przedstawiciel spotyka się z klientem, poznaje jego wymagania, dokonuje szczegółowego obmiaru inwestycji oraz zapoznaje się ze stanem budynku. Uzyskane informacje posłużą do wykonanie wstępnego projektu i wyceny inwestycji.

ETAP II
Wykonanie wstępnego rzutu

Na podstawie informacji uzyskanych w kroku pierwszym, nasz projektant wykonuje wstępne rysunki inwestycji, między innymi rzuty. Wymagania klienta przy wsparciu naszego doświadczenia przelewane są na papier.

ETAP III
Konsultacja 1 wraz z klientem - naniesienie poprawek

Nasz konsultant posiadając już wstępną wizję projektu, spotyka się ponownie z klientem. Wszelkie uwagi są uwzględniane i nanoszone na rysunki.

ETAP IV
Wycena + harmonogram robót dla klienta do zatwierdzenia

PODPISANIE UMOWY

Gdy wszelkie wymagania są ustalone, wstępny projekt jest przekazywany do naszego kosztorysanta. Klient otrzymuje szczegółowy kosztorys podzielony na etapy prac. Do kosztorysu załączany jest harmonogram prac. Jeśli obie strony są usatysfakcjonowane, podpisywana jest umowa na roboty budowlane.

ETAP V
Wizualizacje wstępne

To etap na którym projekt zaczyna nabierać kształtu. Powstają wstępne wizualizację. Projektant pracuje nad detalami. Wybierane są materiały.

ETAP VI
Konsultacja 2 z klientem oraz naniesienie finalnych poprawek

Gotowy projekt jedzie z naszym konsultantem do klienta. Ostatnie poprawki i zmiany nanoszone są na projekt. Ostatecznie projekt zmienia status na ZATWIERDZONY DO REALIZACJI.

ETAP VII
Finalny projekt i realizacja

WIZUALIZACJA vs. REALIZACJA

Scroll to top