O nas

Wprowadzenie

 Po latach pracy na etatach oraz zbieraniu cennego doświadczenia przyszedł czas wprowadzić na rynek nową generację usług remontowo budowlanych.

I tak w roku 2020, w cieniu pandemi powstało BWB Budownictwo. Firma która jakość i profesjonalizm stawia na pierwszym miejscu.

“Gdzie motywacja do działania rodzi się z pasji”

nasz zARZĄD

mgr inż. Ernest Baracz

Członek Zarządu

Absolwent Politechniki Krakowskiej na kierunku Budownictwo.  Doświadczony Koordynator Prac Budowlanych w Polsce, Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. Kierownik Budowy, w swojej pracy bazujący na nowoczesnych technologiach oraz najlepszych praktykach.

Email: ernest@bwbbudownictwo.pl

mgr inż. Piotr Wójtowicz

Członek Zarządu

Absolwent Politechniki Krakowskiej na kierunku Budownictwo. Studia ukończył z wyróżnieniem. Kierownik Budowy z doświadczeniem zdobytym w Polsce, Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. Członek Podkarpackiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Email: piotr@bwbbudownictwo.pl

mgr inż. Łukasz Baracz

Członek Zarządu

Absolwent Politechniki Rzeszowskiej oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego. Dyplomowany Audytor Wewnętrzny stawiający na ciągłe doskonalenie procesów oraz zapewnianie jakości w realizowanych projektach.

Email: lukasz@bwbbudownictwo.pl

Osiągnięcia

Czerpiemy dumę z wszystkich naszych projektów. Naszym celem jest pozycja lidera na rynku remontów w południowo-wschodniej Polsce.

‘Go big or go home’

Scroll to top